Het gaat goed met OGD. In het tweede kwartaal hebben 700 OGD’ers opnieuw voor een gezonde groei in diensten en omzet gezorgd. Ondanks een lastige markt bedraagt de omzetgroei over het eerste half jaar ruim 8%. In deze periode zijn 48 nieuwe vaste medewerkers aangenomen.
De groei biedt ruimte en perspectief om verder te investeren in opleidingen en in onze klantrelaties. OGD’ers houden van leren. Dat zien we ieder jaar terug in de grote aantallen cursussen en certificeringen die worden behaald. Het totaal aantal afgelegde examens lag in het eerste half jaar 12 procent hoger dan in dezelfde periode in 2009. OGD is daarnaast gestart met nieuwe opleidingstrajecten.
We zijn blij met onze nieuwe klanten die ons kozen voor ict-projecten en outsourcing. KPMG Meijburg & Co en de Waterleiding Maatschappij Limburg hebben hun helpdesk door OGD laten bemannen. Voor de Gemeente Bodegraven-Reeuwijk gaan we een groot project uitvoeren en de Brabantse Ontwikkelingsmaatschappij en het NIVEL hebben hun gehele ict-infrastructuur uitbesteed. Via aanbestedingen hebben onder andere de Provincie Utrecht, ProRail, Universiteit van Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam en de Gemeente Purmerend OGD geselecteerd als leverancier voor ict-diensten.
Ook op het vlak van softwareontwikkeling timmert OGD aan de weg. Klanten weten ons steeds vaker te vinden voor ontwikkelprojecten. We hebben daarnaast de afgelopen twee jaar een nieuwe intranetomgeving gebouwd op basis van de nieuwste inzichten van social media. Het ontwikkelteam van dit project, de Terminal, bereidt zich op dit moment voor op de eerste implementaties bij klanten.
En omdat we groeien blijven we hard op zoek naar nieuwe medewerkers. Een zoektocht die al een flink aantal ervaren medewerkers heeft opgeleverd. Welkom! Op alle vlakken hebben we behoefte aan enthousiaste inzet, van projectleiding tot netwerkspecialist.




